Szybki kontakt

Zadzwoń i umów montaż teraz

logo_stag

Strona producenta instalacji

Serwis Auto Gaz Bocian – Instalacje LPG Płock – Naprawy weekendowe – Samochody Osobowe – Dostawcze – BUS-y – Transport krajowy – Przeprowadzki

Auto Gaz Płock 4

Stale powiększamy naszą gamę usług, oprócz wygodnych dla klientów napraw weekendowych wprowadziliśmy również  Usługi Transportowe. Planujesz przeprowadzkę to zadzwoń do nas, umówimy dogodny termin i uporamy się z nią za Ciebie.

Powiększyliśmy warsztat o nowe stanowisko z podnośnikiem do 5,5 tony. Dzięki temu możemy powiększyć zakres usług dla naszych klientów i jednocześnie skrócić ich czas oczekiwania na naprawę. Nowy podnośnik pozwala nam serwisować większe auta w tym BUSY-y i samochody dostawcze. Zapraszamy do współpracy lokalne firmy mające w swojej flocie wszelkie „dostawczaki”, ceny można negocjować indywidualnie.

Zapraszamy również klientów indywidualnych na naprawy bieżące do naszego warsztatu, nasi mechanicy naprawią każdą usterkę w mig.

Oferujemy wysoką jakość naszych usług, montujemy sprawdzone instalacje gazowe na polskim rynku, zapewniamy pełną obsługę i serwis po montażowy. Jesteśmy jednymi z niewielu, którzy montują instalacje do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa oraz do silników DIESEL.

Atrakcyjne ceny i krótkie terminy oczekiwania na montaż sprawiają, że nasz warsztat jest liderem na lokalnym rynku. Na założone przez nas instalacje dajemy ogólnopolską gwarancję we wszystkich autoryzowanych serwisach STAG. Istnieje możliwość przedłużenia GWARANCJI na 5 i 8 lat.