Nasz warsztat jest Serwisem STAG, udziela ogólnopolskiej gwarancji na 2 lata bez limitu kilometrów.

Klienci sieci  Serwisów STAG mają zapewniony najwyższy w Polsce poziom obsługi w zakresie montażu i regulacji samochodowych instalacji gazowych STAG.

 Serwisy STAG to:
• staż i doświadczenie zawodowe gwarantujące fachowość usług
• wyposażenie warsztatu w profesjonalne narzędzia i urządzenia do montażu samochodowych instalacji gazowych
• wysoki poziom obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej
• najwyższe standardy montażu i obsługi klienta

• systematyczne szkolenia i egzaminy zapewniające wysokie kwalifikacje montażystów
• stały nadzór sieci prowadzony przez Doradców Techniczno-Handlowych AC S.A.

Od pierwszego marca 2015 r. przenieśliśmy Serwis STAG do nowego warsztatu, który znajduje się w Mańkowie 0,5 km za Maszewem Dużym w kierunku na Lipno.

Od września 2017 r. powiększyliśmy warsztat o nowe stanowisko z podnośnikiem do 5,5 tony. Dzięki temu możemy powiększyć zakres usług dla naszych klientów i jednocześnie skrócić ich czas oczekiwania na naprawę. Nowy podnośnik pozwala nam serwisować większe auta w tym BUSY-y i samochody dostawcze. Zapraszamy do współpracy lokalne firmy mające w swojej flocie wszelkie „dostawczaki”, ceny można negocjować indywidualnie.

Zapraszamy również klientów indywidualnych na naprawy bieżące do naszego warsztatu, nasi mechanicy naprawią każdą usterkę w mig.

Oferujemy wysoką jakość naszych usług, montujemy sprawdzone instalacje gazowe na polskim rynku, zapewniamy pełną obsługę i serwis po montażowy. Jesteśmy jednymi z niewielu, którzy montują instalacje do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa oraz do silników DIESEL
Bazujemy na instalacjach firmy STAG 4  200  300 iso  300 premium

Istnieje możliwość montażu instalacji w systemie ratalnym.
Jesteśmy elastyczni co do negocjacji CENY